Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje

o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Zapisz się na Newsletter

Poznaj nas bliżej w Social Media

Poznaj nas bliżej

w Social Media

Kontakt:

Mobile: +48 509 920 178

e-mail: biuro@grupafocus.pl

Lublin:  Motycz- Józefin 5,

21-008 Tomaszowice

tel. 22 378 37 07

W-wa:  ul. Konstruktorska 7/13,

02-673 Warszawa

tel. 22 378 37 07

Grupa Focus 2023

Wieczór tematyczny

"Rock & Roll Party"

Atrakcja wieczorna 

"Beer Casino"

Warsztaty muzyczne

"Boomwhackers"

Wieczór tematyczny

"Latino Party"

Warsztaty filmowe

"Nakręceni"

Program indoor

"Domino Day"

Wieczór tematyczny

"Na ludowo"

Gra detektywistyczna

"Crime Time"

Program outdoor 

"Scorelauf rowerowy"

Wieczór tematyczny

"Disco Fever"

Gra indoor

"Projekt Manhattan"

Program outdoor

"Geo Challenge"

Wieczór tematyczny

"Las Vegas"

Program indoor

"Turniej gier integracyjnych"

Program outdoor

"Olimpiada firmowa"

Wieczór tematyczny

"Country Saloon"

Gra indoor

"Wygraj w minutę"

Program outdoor

"Integracyjne Manewry"

Wieczór tematyczny

"PRL Party"

Gra indoor

"Machina"

Program outdoor

"Leśne Manewry"

Imprezy integracyjne

Chcąc aktywnie kształtować kulturę organizacyjną nastawioną na otwartą współpracę i dobre relacje należy pamiętać o skutecznym narzędziu, które każdy z Was ma na wyciągniecie ręki. Narzędziem tym jest impreza integracyjna. Wiele firm ma świadomość, że cykliczna organizacja tego rodzaju wydarzeń jest ważnym elementem systemu motywacji pracowników. Warto docenić swoich ludzi zapraszając ich do udziału w dobrze zorganizowanym szkoleniu integracyjnym,podczas którego wzmocnią oni łączące ich relacje oraz poznają się na nowo biorąc udział w ciekawych i angażujących aktywnościach team building, takich jak np. gry indoor i outdoor. Stad wypływa różnorodność rozwiązań proponowanych przez naszą agencję eventową z siedzibami w Warszawie i Lublinie.

W naszej ofercie znajdziecie imprezy integracyjne outdoor w postaci gier terenowych typu survival, czy scenariuszowych gier przygodowych dopasowanych do konkretnej pory roku. Z kolei wiele naszych gier indoor z powodzeniem może być realizowanych w sali konferencyjnej lub bliskim sąsiedztwie hotelu. Planując wyjazd warto zaproponować pracownikom różne formy aktywności także podczas kolacji. Wieczory tematyczne, czy inne atrakcje to doskonała formuła zabawy, która jeszcze bardziej wzmocni efekt integracji pracowników.

 

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne?

 

Korzyści jest wiele, i to zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Eventy firmowe stwarzają fantastyczną okazję do tego, by poznać kolegów po fachu oraz przełożonych od zupełnie innej strony. Integracja między szczeblami pozwala zmniejszyć dzielący dystans i zmienić opinię na temat poszczególnych osób - a chyba nie trzeba mówić, jak atmosfera panująca w firmie wpływa na efekty pracy. Zgrany zespół osiąga zdecydowanie lepsze wyniki niż grupa niewspółpracujących ze sobą osób. Tego typu eventy podnoszą również poziom zadowolenia pracownika, co przekłada się na jego przywiązanie do stanowiska.

 

Jak wybrać temat imprezy?

 

Wszystko zależy od tego, jaki cel chcemy osiągnąć oraz jakim budżetem dysponujemy. Znacznie tańszym pomysłem będzie piknik przed siedzibą firmy aniżeli wyjazd kilkunastu czy kilkudziesięciu osób na warsztaty muzyczne do Francji. Na początku warto się więc zastanowić, ile pieniędzy możemy przeznaczyć na organizację eventu. Potem należy określić cel imprezy. Gdy zależy nam na wykreowaniu wizerunku marki przyjaznej rodzinom powinniśmy rozważyć piknik na świeżym powietrzu, w trakcie którego zapewnimy atrakcje zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jeśli natomiast chcemy poprawić relacje między pracownikami, to zdecydujmy się na gry terenowe, olimpiady sportowe czy wieczór tematyczny.

 

Impreza outdoor czy indoor

 

Pomysłów na eventy firmowe jest co nie miara. Organizacja imprez integracyjnych we współpracy z dobrą agencją to praktycznie nieograniczony wybór możliwości. Gry, zabawy oraz wieczorki tematyczne indoor są najlepszym rozwiązaniem na złą pogodę czy chłodne wieczory. Również szkolenia przeprowadza się głównie wewnątrz pomieszczenia. Z kolei zajęcia terenowe pozwalają na otwarcie się i pokazanie swoich mocnych stron w nietypowych sytuacjach. Eventy outdoorowe przełamują bariery międzyludzkie i zapewniają niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom wydarzenia.

 

Inne ważne informacje

 

Urządzenie zabawy integracyjnej to nie lada przedsięwzięcie. Oprócz wymyślenia ciekawego scenariusza trzeba się zająć jego przygotowaniem, nadzorem nad realizacją poszczególnych punktów, a na koniec posprzątaniem terenu. Warto zatem zlecić organizację wydarzenia profesjonalnej agencji eventowej.