Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje

o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Zapisz się na Newsletter

Poznaj nas bliżej w Social Media

Poznaj nas bliżej

w Social Media

Kontakt:

Mobile: +48 509 920 178

e-mail: biuro@grupafocus.pl

Lublin:  Motycz- Józefin 5,

21-008 Tomaszowice

tel. 22 378 37 07

W-wa:  ul. Konstruktorska 7/13,

02-673 Warszawa

tel. 22 378 37 07

Grupa Focus 2023

Gra zespołowa

"Do kwadratu"

Warsztaty

"Mistrzowie

komunikacji"

Team building

Projekty team building od początku są jednym z filarów naszej oferty. Klienci nazywają je rożnie: szkolenia integracyjne, warsztaty efektywnej współpracy w zespole lub po prostu team building. Cel takiego projektu bez względu na jego nazwę jest jeden: wzmocnić zespół. Ten efekt można osiągnąć przez doskonalenie ważnych dla zespołu umiejętności takich jak komunikacja, zrządzanie emocjami czy rozwiązywanie problemów. Warto także popracować nad relacjami, postawą otwartości i wzajemnej akceptacji, wartościami zespołowymi oraz wszystkim tym co pomoże zespołowi efektywnie realizować zadania i cele. Można zanurzyć grupę w ciekawej formule np. gry team building i z pomocą facylitacji wypracować ważne dla zespołu wnioski płynące z tego doświadczenia. Metod mamy wiele. Tworzymy je łącząc wiedzę psychologiczną z naszą pasją do projektowania gier. Ważne abyśmy wspólnie z Wami wybrali optymalne narzędzia edukacyjne do pracy z Waszym zespołem. W ofercie projektów team building umieściliśmy programy szkoleń i warsztatów rozwijających bazowe kompetencje mające wpływ na efektywna współpracę w zespole. Znajdziesz tam również gry, które mogą być samodzielnym projektem lub stanowić zgrany tandem edukacyjny z warsztatem w sali szkoleniowej.

 

Dlaczego warto inwestować w imprezy team building?

Dobrze dobrany zespół to skarb, wiedzą o tym właściciele największych firm i korporacji, którzy cyklicznie organizują różnego rodzaju imprezy integracyjne. W trakcie wspólnych zabaw, warsztatów i szkoleń tak outdoorowych, jak i indoorowych ludzie poznają się nawzajem na gruncie pozazawodowym, a szefowie i team leaderzy mogą się dowiedzieć wielu nowych rzeczy o swoich podwładnych. Dzięki bacznej obserwacji podjęcie decyzji o obsadzeniu kogoś w nowej roli jest o wiele łatwiejsze. Wśród członków zespołu tworzy się nić porozumienia, rodzi się zaufanie, a to z kolei przekłada się na wyniki całej firmy.

 

Jak zorganizować imprezę team building?

Przede wszystkim musimy określić cel takiej zabawy. Szkolenia i wyjazdy integracyjne są stworzone po to, by poprawić jakiś nie do końca “grający” aspekt w danej firmie. Może chodzić o brak porozumienia między współpracownikami, chęć polepszenia komunikacji interpersonalnej albo zwiększenie wiedzy zespołu. Po określeniu celu musimy zaplanować odpowiedni termin, wybrać rodzaj imprezy team building, jej miejsce oraz zadbać o odpowiednie atrakcje, wyżywienie, ewentualny nocleg i wiele innych aspektów. Zorganizowanie tego typu przedsięwzięcia integracyjnego to bardzo skomplikowany proces, dlatego najlepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalnej agencji eventowej.

 

Dlaczego warto skorzystać z oferty Grupy Focus?

Pewnie zadajecie sobie właśnie to pytanie, a zatem spieszymy z odpowiedzią! Działamy na rynku już od kilkunastu lat, i w ciągu tego długiego okresu zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz niezbędną do tworzenia niezapomnianych imprez wiedzę. Jesteśmy zgranym zespołem, który potrafi przygotować oryginalne scenariusze team buildingowe - wielu Klientów wraca do nas, więc musi to o czymś świadczyć! Nasza agencja posiada doskonałe zaplecze techniczne i sprzętowe oraz setki pomysłów na świetne eventy, które tylko czekają na realizację!

 

Rodzaje imprez dostępnych w ofercie Grupy Focus

Jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdą zabawę team building i jednocześnie połączyć przyjemne z pożytecznym. W porozumieniu z Klientem dobieramy najlepszą strategię, która pomoże osiągnąć zamierzone cele. Możemy zaproponować warsztaty komunikacyjne, antystresowe czy rozwojowe. W ofercie są również gry zespołowe indoor oraz outdoor, a także wyjazdy survivalove. Wybór jest ogromny i jedno jest pewne – stworzymy dla Was niezapomnianą imprezę szytą na miarę Waszych potrzeb!

Szkolenie integracyjne

"Warsztaty

szyte na miarę"

Gra sprzedażowa

"Best Sellers"

Warsztaty motywacyjne

"Fire walking"

Gra miejska

"Operacja X"

Gra indoor

"Wygraj w minutę"

Warsztaty rozwojowe

"Zespół w zmianie"

Gra outdoor

"Geo Challenge"

Gra indoor

"Hotel Escape"

Warsztaty antystresowe

"Team Balance"

Gra outdoor

"Ekspedycja"

Gra indoor

"Ziemia 2.0"

Warsztaty

"Docenić różnice"

Gra outdoor

"Camp Survival"

Gra indoor

"Machina"