Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje

o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Zapisz się na Newsletter

Poznaj nas bliżej w Social Media

Poznaj nas bliżej

w Social Media

Kontakt:

Mobile: +48 509 920 178

e-mail: biuro@grupafocus.pl

Lublin:  Motycz- Józefin 5,

21-008 Tomaszowice

tel. 22 378 37 07

W-wa:  ul. Konstruktorska 7/13,

02-673 Warszawa

tel. 22 378 37 07

Grupa Focus 2023

Powrót do oferty

Wydarzenia specjalne

Szkolenia integracyjne, warsztaty, projekty rozwojowe

Wspieramy naszych Klientów na bardzo wielu płaszczyznach i zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by na bieżąco móc odpowiadać na ich oczekiwania. Wielokrotnie jesteśmy pytani o organizację warsztatów projektów rozwojowych, czy szkoleń integracyjnych. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu tego typu wydarzeniami mamy ich duży wybór w swojej ofercie. Nasze bogate doświadczenia na rynku usług szkoleniowych pozwalają nam nie tylko zrealizować dla Was samodzielnie większość projektów, ale także korzystając z kompetencji naszych sprawdzonych współpracowników, zaproponować udział odpowiedniego trenera czy prelegenta. Ze względu na zrealizowane przez nas dotychczas setki różnego rodzaju wydarzeń firmowych, wiemy jak zapewnić wszystkim uczestnikom komfort i dobre warunki do tego, by z warsztatów wynieśli jak najwięcej praktycznych umiejętności oraz teoretycznej wiedzy.

Zainteresowała Cię nasza oferta na warsztaty czy szkolenia integracyjne? Podaj nam interesującą Cię tematykę oraz zamierzone cele, a my zaproponujemy Ci trening dobrany do indywidualnych potrzeb Twojego zespołu.

 

Jaki jest cel tego typu szkoleń?

Niezależnie od tego, na jaki typ imprezy się zdecydujemy, liczy się przede wszystkim integracja pracowników. Zgrany zespół działa lepiej, wydajniej, a przyjacielska atmosfera panująca w grupie sprzyja osiąganiu lepszych wyników. A lepsze wyniki to realny dochód dla każdego przedsiębiorcy. Oprócz zacieśniania więzi między pracownikami szkolenia team building mają również wymiar edukacyjny. Organizowane w ich trakcie warsztaty, gry i prelekcje mają na celu podniesienie zawodowych kwalifikacji potrzebnych w konkretnej profesji. Lepsza komunikacja z klientem, zarządzanie zespołem, organizacja czasu - w zależności od tego, czego Państwo potrzebujecie, zorganizujemy odpowiednie zajęcia.

 

Jak zorganizować efektywne szkolenie integracyjne?

Przede wszystkim musimy dokładnie określić nasze oczekiwania, gdyż bez jasno wytyczonych założeń nie osiągniemy żadnych efektów. Zależy Państwu na poprawie jakości współpracy? Idealnie nadadzą się do tego wymagające aktywności wszystkich uczestników gry team building. Chcielibyście rozwinąć umiejętności interpersonalne lub nauczyć pracowników radzenia sobie ze stresem? Polecamy warsztaty, treningi oraz ciekawe prelekcje z profesjonalnym coachem. Dokładna analiza potrzeb umożliwi agencji eventowej stworzenie dopasowanego do wymagań Klienta scenariusza. Po jego przygotowaniu nadchodzi czas na wybór wszelkich atrakcji dodatkowych - nocleg w hotelu, wycieczka, a może wspólne grillowanie? Wybór jest naprawdę szeroki, a inwestycja w integrację zespołu zwróci się w 100%.

 

Postaw na Grupę Focus!

Pewnie zastanawiacie się Państwo, dlaczego powinniście powierzyć organizację szkolenia integracyjnego właśnie nam. Cóż, odpowiedź jest bardzo prosta - jesteśmy po prostu najlepsi w branży! Posiadamy bogate doświadczenie, doskonałe zaplecze sprzętowe oraz liczne kontakty, które umożliwiają nam przygotowanie projektu skrojonego na miarę Waszych potrzeb! W zależności od tego, czym zajmuje się Państwa firma i jakich wyników oczekujecie po przeprowadzeniu szkolenia integracyjnego, zaprosimy do współpracy odpowiednich prelegentów, coachów i trenerów. Przekażą oni niezbędną wiedzę w wybranej dziedzinie, co z pewnością przełoży się na lepszą pracę zespołu.