Pikniki firmowe

Ciepłe, słoneczne dni, to najlepszy czas na pikniki firmowe. Ciekawe miejsce, smaczne posiłki i dobra muzyka, to jedne ze stałych elementów takiego wydarzenia. Dodając do tego strefę rozrywki dla dorosłych lub dzieci oraz interesujące występy i pokazy, zyskujemy gwarancję udanego eventu.

Na pierwszy rzut oka sprawa wygląda prosto: zamówimy jedzenie, koncert, dmuchańce i gotowe. W rzeczywistości organizacja plenerowych eventów to wiele dni (i nocy) wytężonej pracy oraz duża odpowiedzialność spoczywająca na osobach organizujących dany piknik firmowy. Przygotowanie terenu, spełnienie wymogów bezpieczeństwa i wymagań technicznych urządzeń, ridery gwiazd, wielogodzinne montaże, a zwłaszcza koordynacja w czasie działań dostawców poszczególnych usług to nasz chleb powszedni. Wiele lat naszych doświadczeń sprawiło, że doskonale wiemy, jak dużo niespodzianek może nieść ze sobą z pozoru prosta do realizacji impreza. Dlatego zabezpieczamy Wasze eventy przed kapryśną pogodą i wymagamy od dostawców usług najwyższych standardów pracy. Decydując się na współpracę z nami, możecie odetchnąć z ulgą! Nasz team opracuje koncepcję pikniku firmowego, a potem skutecznie ją wdroży. Prześlij nam swój brief, a my zamienimy go w rzeczywistość.

 

Zalety pikników firmowych

 

Przede wszystkim pozwalają one na tworzenie i umacnianie relacji w zespole oraz jego identyfikację z firmą. Jeśli zaprosimy do wspólnej zabawy rodziny naszych współpracowników, to umożliwimy im poznanie się na gruncie prywatnym i odkrycie nieznanych do tej pory cech charakteru kolegów po fachu. Tego typu eventy na świeżym powietrzu są również doskonałym sposobem na ocieplenie wizerunku firmy czy kreację marki, zwłaszcza wtedy, gdy w pikniku uczestniczą nasi partnerzy biznesowi.

 

Jak wygląda organizacja pikniku przez Grupę Focus?

 

Zależy nam na pełnej satysfakcji naszych Klientów, dlatego też przed podjęciem jakichkolwiek działań przeprowadzamy szczegółowy wywiad na temat tego, jak wyobrażacie sobie Waszą imprezę. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu całego zespołu, bogatemu zapleczu sprzętowemu i doskonałej logistyce z pewnością spełnimy wszystkie życzenia!Zgodnie z otrzymanymi w trakcie rozmowy informacjami napiszemy scenariusz imprezy i zajmiemy się jej organizacją od początku do końca. Wybierzemy najlepsze miejsce - nie ma określonych pól piknikowych, to Wy decydujecie, gdzie byście chcieli urządzić zabawę, a my staramy się zrealizować to marzenie. Zadbamy o odpowiednie zadaszenie, meble, sanitariaty, sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Zorganizujemy oprawę muzyczną, przygotujemy niezapomniane atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Będziemy czuwać nad przebiegiem całego pikniku, a po jego zakończeniu zajmiemy się uprzątnięciem terenu.

 

A catering?

 

Trudno sobie wyobrazić pikniki firmowe bez smacznego jedzenia, dlatego też dobra agencja eventowa zapewnia swoim Klientom odpowiadający ich podniebieniu catering. Starannie sprawdziliśmy współpracujące z nami firmy, więc jesteśmy pewni, że przygotują oni menu, które będzie pasowało do charakteru imprezy. Kącik kawowy, drink bar, a może słodki stół uginający się od muffinek? Sprawdźcie, co możemy zaoferować!

 

Atrakcje dla dużych i małych

 

Na żadnej imprezie plenerowej nie może zabraknąć niesamowitych atrakcji. Ich wybór jest tak duży, że z pewnością dobierzemy dla Was coś, co spodoba się wszystkim uczestnikom organizowanego przez firmę wydarzenia - i dorosłym, i dzieciom. Dmuchańce, malowanie twarzy, zorbing, pokazy artystów czy specjalistyczne warsztaty? Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

 

Dlaczego MY?

 

Jesteśmy po prostu najlepsi, o czym świadczą pozytywne opinie zadowolonych Klientów. Przekonajcie się o tym sami! Grupa Focus zagwarantuje Wam niezapomnianą zabawę!

Hale namiotowe

Meble

eventowe

Dekoracje

tematyczne

Scena i nagłośnienie

Multimedia

Dekoracje

światłem

Konferansjerzy

i artyści

Animatorzy

i hostessy

Koncerty

i DJ

Catering

i mobilny bar

Atrakcje

piknikowe

Warsztaty

kreatywne

Grupa Focus 2019

Kontakt:

Mobile: +48 509 920 178

Mail: info@grupafocus.pl

Lublin:  Motycz- Józefin 5,

21-008 Tomaszowice

tel. 81 502 15 57

W-wa:  ul. Konstruktorska 7/13,

02-673 Warszawa

tel. 22 378 37 07

Poznaj nas bliżej

w Social Media

Poznaj nas bliżej w Social Media

Zapisz się na Newsletter

Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje