Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Chcesz jako pierwszy otrzymywać  informacje

o promocjach, artykułach i nowych produktach?

Zapisz się na Newsletter

Poznaj nas bliżej w Social Media

Poznaj nas bliżej

w Social Media

Kontakt:

Mobile: +48 509 920 178

e-mail: biuro@grupafocus.pl

Lublin:  Motycz- Józefin 5,

21-008 Tomaszowice

tel. 22 378 37 07

W-wa:  ul. Konstruktorska 7/13,

02-673 Warszawa

tel. 22 378 37 07

Grupa Focus 2023

04 sierpnia 2020

Każdego roku wzrasta liczba firm zainteresowanych zorganizowaniem imprezy integracyjnej dla swoich pracowników. Dyrektorzy i managerzy największych spółek i korporacji, jak również właściciele nieco mniejszych zakładów coraz częściej dochodzą do wniosku, że zgrany, zmotywowany do wspólnego działania zespół to prawdziwy skarb. Jednak jak zaplanować takie wydarzenie, by osiągnąć spektakularny efekt?

 

Organizacja imprezy integracyjnej na własną rękę

 

Choć dla wielu jest to rozwiązanie najbardziej kuszące, gdyż wydaje się najmniej kosztowne, to niekoniecznie musi tak być w rzeczywistości. Decydując się na organizację imprezy integracyjnej w pojedynkę nie zawsze jesteśmy w stanie wynegocjować tak dobre stawki z właścicielami obiektów noclegowych czy wypożyczalniami atrakcji, jak współpracująca od wielu lat z tymi samymi usługodawcami agencja eventowa. Warto również pamiętać, że potrzeba naprawdę wiele czasu i wysiłku, by skoordynować wszystkie działania, a następnie kontrolować na bieżąco przebieg wydarzenia. Jest to zatem opcja doskonała dla odważnych i cierpliwych osób - jeśli do takich nie należymy, lepiej zwróćmy się o pomoc do profesjonalistów.

 

Korzyści wynikające z podjęcia współpracy z agencją eventową

 

Organizacja imprezy integracyjnej przez wynajętą firmę to gwarancja niezapomnianych wrażeń i brak... wpadek. Zespół doświadczonych specjalistów podpowie nam, jaki rodzaj eventu wybrać, tak by spełniał on założone cele. Do wyboru mamy szereg opcji: pikniki rodzinne, wieczorki tematyczne, warsztaty motywacyjne, gry outdoor i indoor, spływy kajakowe, wyjazdy survivalowe itp. Każda z nich ma na celu rozwój określonych kompetencji zawodowych, a specjaliści z agencji dobiorą scenariusz do konkretnych potrzeb klienta. Wyspecjalizowane firmy mogą tak naprawdę spełnić nawet najbardziej oryginalne marzenia. Mając rozległe kontakty biznesowe oraz bogate zaplecze sprzętowe agencja eventowa zorganizuje taką imprezę integracyjną, która przejdzie nasze najśmielsze oczekiwania. Co więcej, będzie ona czuwać nad jej prawidłowym przebiegiem i zajmie się wszelkimi formalnościami zarówno przed, jak i po zakończeniu wydarzenia.

Jak zorganizować imprezę integracyjną?